Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

Harmonogram XII Kursu Muzycznego PASYM „Kalwa”
13-24.08.2014


13.08.14 (środa)

10.00–11.00

Rada Pedagogiczna – przekazanie dokumentacji wychowawcom, omówienie planu kursu itp.

11.00–13.00

przyjazd i zakwaterowanie uczestników

13.00

obiad

14.30 – 15.00

spotkanie organizacyjne (Duża Sala)

15.00 – 17.00

spotkanie z pedagogami  i ustalenie planu zajęć, ustalenie składu orkiestr (przesłuchanie)

17.00

spotkanie organizacyjne z wychowawcami – zapoznanie z regulaminami i planem zajęć , zwiedzanie terenu ośrodka

18.00 – 18.30

kolacja

19.00

KONCERT  - Maciej Afanasjew i jego skrzypce – prezentacja możliwości wykonawczych i technik gry na skrzypcach

20.30

rozpakowanie bagaży, przygotowanie pokoi do swoich potrzeb

22.00

cisza nocna


14.08.14 (czwartek)

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

9.00–13.00

Warsztaty z improwizacji (podział na grupy)

14.00–17.00

Warsztaty z improwizacji (podział na grupy )

17.00–19.00

Orkiestra Młodsza i Starsza, próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia w grupach/

19.15–21.00

Ognisko


15.08.14 (piątek)

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

16.00–18.00

Mała i Duża Orkiestra, próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia w grupach/

19.30–21.30

Dyskoteka


16.08.14 (sobota)  

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen

17.00–18.00

Orkiestra Młodsza, próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia w grupach/

18.30–19.30

Orkiestra Starsza

20.00–21.30

Podchody


17.08.14 (niedziela)   

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

15.00

spacer do Pasymia/msza dla chętnych

18.00

kolacja

19.00

Koncert Pedagogów


18.08.14 (poniedziałek)

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

16.00–18.00

Orkiestra Młodsza i Starsza, próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia w grupach/

19.00–21.30

Zawody sportowe


19.08.14 (wtorek)

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

15.00–18.00

Warsztaty orkiestrowe z p. Piotrem Sułkowskim

20.00–21.30

Dyskoteka


20.08.14 (środa)  

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

8.30–13.00

Warsztaty z Techniki Alexandra   (3 grupy)


21.08.14 (czwartek)            

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

9.00–10.30

Warsztaty z Techniki Alexandra ( 1 grupa)

15.00–18.00

Warsztaty orkiestrowe z p. Piotrem Sułkowskim

19.00

Koncert uczestników dla społeczności lokalnej


22.08.14 (piątek)         

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

16.00

Szczytno – Koncert Szkoła Muzyczna

18.00

Jerutki – Koncert


23.08.14 (sobota)        

9.00–13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne   

13.00

obiad

14.00

wyjazd na koncert do Olsztyna

15.00

próba generalna  w Kościele Ewangelickim w Olsztynie

17.00

Koncert Olsztyn / Kościół Ewangelicki

18.30–19.15

zwiedzanie Starego Miasta w Olsztynie

20.00

Pożegnalny grill, rozdanie dyplomów, dyskoteka


24.08.14 (niedz.)         

09.00–10.00

pakowanie, sprzątanie pokoi, przygotowania do  wyjazdu

10.00–11.00

wyjazd uczestników

HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW NAGRANIA