Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

LISTA OSÓB
ZAKWALIFIKOWANYCH NA X KURS MUZYCZNY
„Wakacje z nutkami” w Pasymiu
14-25.08.2013


ALTÓWKA:

  1. Cynk-Mikołajewska Maria


FAGOT:

  1. Szydłowski Michał


FLET:

  1. Bujalska Julia Faustyna
  1. Denisiuk Jana Waleria
  2. Jundziłł Katarzyna
  3. Karwowska Anna
  4. Klemczak Aleksandra
  5. Kołodziejska Patrycja
  6. Neugebauer Julianna
  7. Pancerzyńska Alicja
  8. Prus Julia
  9. Rafałowska Paulina
  10. Sztabiński Józef
  11. Uszyński-Zaorska Natalia
  12. Wierzbicka Alicja


FLET, SKRZYPCE:


  1. Pawłow Aleksandra


FORTEPIAN:


  1. Jędrej Weronika
  1. Kranc Zuzanna
  2. Łachacz Aleksander
  3. Omańska Aleksandra
  4. Paciorek Kalina
  5. Przyłucka Otylia
  6. Rak Dominika
  7. Rodzim Barbara


KLARNET:

  1. Jarmasz Piotr
  1. Koszelow Anna


KONTRABAS:

  1. Sugalska Dominika


WIOLONCZELA:

  1. Cynk-Mikołajewska Marta
  1. Cyran Filip
  2. Konstantynowicz Zuzanna
  3. Krawczyk Nina
  4. Krzemiński-Iwan Ignacy
  5. Męczkowska Ewa
  6. Nietupska Katarzyna
  7. Piszczorowicz Mikołaj
  8. Szydłowska Alicja
  9. Święcica Zofia
  10. Włodarski Maciej

SKRZYPCE:

  1. Antoniak Pola
  2. Baczewska Katarzyna
  3. Bednarczuk Marta
  4. Burzywoda Małgorzata
  5. Chyra Maja
  6. Cichulska Michaela
  7. Deleś Damian
  8. Dudczak Kalina
  9. Ehman Przemysław
  10. Forc Marta
  11. Gałązka Joanna
  12. Godlewska Gabriela
  13. Gołota Katarzyna
  14. Gomułka Michał
  15. Goplańska Roksana
  16. Góralczyk Masza
  17. Groda Natalia
  18. Jakubowicz Antonina
  19. Jaros Maja
  20. Jaworska Julia
  21. Jędrej Izabela
  22. Kaźmierczyk Wiktoria Samanta
  23. Kociszewski Hubert
  24. Kopeć Magdalena
  25. Kościukiewicz Julia
  26. Łychowid Jędrzej
  27. Łychowid Jakub
  28. MacLean Daria
  29. Majewska Melania
  30. Nowaczek Jagoda
  31. Nowak Marcelina
  32. Nowak Katarzyna
  33. Ochwat Konrad Nicholas
  34. Panasiuk Alexandra
  35. Potaczała Rafał
  36. Rawwo Agnieszka
  37. Rodzim Paweł
  38. Rogoża Hanna
  39. Rogoża Dominika
  40. Rożek Mateusz
  41. Rudnicki Igor
  42. Sienkiewicz Piotr
  43. Sobczuk Jakub
  44. Sułkowski Jan
  45. Szafrański Jakub
  46. Szczawińska Julia
  47. Szpakowska Gabriela
  48. Szwedowska Paulina
  49. Szymczak Małgorzata
  50. Świerżewska Emilia
  51. Urbankiewicz Martyna
  52. Wach Julia
  53. Wachowska Emilia
  54. Wassermann Maja
  55. Wawszczyk Jakub
  56. Wołowicz Patrycja
  57. Wołowicz Anna
  58. Wójcik Małgorzata
  59. Zegarowicz Eryk
  60. Zielińska Zuzanna
HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW NAGRANIA ZDJĘCIA (3)