Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

Harmonogram XI Kursu Muzycznego PASYM „Kalwa”
14-25.08.2013


14.08.13 (środa)

10.00-11.00

Rada Pedagogiczna – przekazanie dokumentacji wychowawcom, omówienie planu kursu itp.

11.00-13.00

przyjazd i zakwaterowanie uczestników /13.00 – obiad

14.00-15.00

spotkanie organizacyjne (Duża Sala)

15.00-17.00

spotkanie z pedagogami  i ustalenie planu zajęć, ustalenie składu orkiestr (wywiad, przesłuchanie)

19.00

spotkanie organizacyjne z wychowawcami – zapoznanie z regulaminami i planem zajęć, zwiedzanie terenu ośrodka

20.30

rozpakowanie bagaży, przygotowanie pokoi do swoich potrzeb

22.00

cisza nocna


15.08.13 (czw.)

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie/

12.00-12.30

basen ( 3 grupy )

12.30-13.00

basen ( 3 grupy )

14.00-15.30

zajęcia z Techniki Alexandra ( p. Kędzior ) / grupa I ( 9 -13 lat )

15.30-17.00

zajęcia z Techniki Alexandra / grupa II ( 13 -15 lat )

17.15-18.45

Orkiestry

19.00-21.00

Ognisko nad jeziorem /dyskoteka


16.08.13 (piątek)

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

8.45-10.15

zajęcia z Techniki Alexandra/ grupa I

10.15-11.45

zajęcia z Techniki Alexandra / grupa II

15.00-18.00

próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne/dla pozostałych zajęcia w grrupach/

18.30-20.30

Orkiestry

20.30-21.30

Zawody sportowe


17.08.13 (sobota)  

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

14.00-18.00

Astrolabium  (4 seanse + warsztaty )

18.30-20.30

Orkiestry

20.45-21.30 – Podchody


18.08.13 (niedz.)   

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

15.00-17.00

Spacer do Pasymia (msza dla chętnych)

18.30-20.30

Orkiestry

20.30-21.45

Dyskoteka


19.08.13 (pndz)

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

15.00-18.00

próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne/dla pozostałych zajęcia w grupach/

19.00

Koncert pedagogów

20.30-21.30

Zawody sportowe


20.08.13 (wtorek)

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

15.00-18.00

Warsztaty wokalne z Anną Brodą

18.30-20.30

Orkiestry


21.08.13 (środa)  

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

15.00-16.00

próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne/dla pozostałych zajęcia w grupach/

16.00-18.00

Warsztaty orkiestrowe z p. Piotrem Sułkowskim

19.00

Koncert uczestników dla społeczności lokalnej


22.08.13 (czw.)            

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

16.00-18.00

Warsztaty orkiestrowe z p. Piotrem Sułkowskim

19.00

Koncert uczetników dla społeczności lokalnej


23.08.13 (piątek)         

9.00-13.00

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie, basen/

16.30-17.30

Szczytno - Koncert


24.08.13 (sobota)        

9.00-12.30

indywidualne zajęcia muzyczne i próby zespołów kameralnych wg harmonogramu, ćwiczenia indywidualne   

13.30

wyjazd na koncert do Olsztyna

14.30

próba generalna  w Kościele Ewangelickim w Olsztynie

16.00

Koncert Olsztyn / Kościół Ewangelicki

18.00-19.00

zwiedzanie Starego Miasta w Olsztynie

20.00

Pożegnalny grill, rozdanie dyplomów, dyskoteka


25.08.13 (niedz.)         

9.00-10.00

pakowanie, sprzątanie pokoi, przygotowania do  wyjazdu

10.00-11.00

wyjazd uczestników

HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW NAGRANIA ZDJĘCIA (3)