Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

LISTA OSÓB
ZAKWALIFIKOWANYCH NA X KURS MUZYCZNY
„Wakacje z nutkami” w Pasymiu
15-26.08.2012


1.  Baczewska Katarzyna

2.  Barańska Justyna

3.  Bator Anna Maria

4.  Bednarczuk Marta

5.  Bogacz Aleksandra

6.  Brzyska Aleksandra

7.  Buchman Małgorzata

8.  Bujalska Julia Faustyna

9.  Chmielewska Karolina

10. Cichulska Michaela

11. Cynk-Mikołajewska Maria

12. Cynk-Mikołajewska Marta

13. Deleś Damian

14. Denisiuk Jana Waleria

15. Ehman Przemysław

16. Forc Marta

17. Gałązka Joanna

18. Gawrońska Kinga

19. Gołota Katarzyna

20. Goplańska Roksana

21. Góralczyk Masza

22. Groda Natalia

23. Janicka Jowita

24. Jarmasz Piotr

25. Jasińska Alicja

26. Jędrej Izabela

27. Jędrej Weronika

28. Kaźmierczyk Wiktoria

29. Kołodziejska Patrycja

30. Konstantynowicz Zuzanna

31. Kopeć Magdalena

32. Koszelow Anna

33. Kowalik Agnieszka

34. Kowalik Anna

35. Krajewski Jan

36. Krupka Antonina

37. Krzemiński - Iwan Ignacy

38. Lasota Zuzanna

39. Leymańczyk Magdalena

40. Leymańczyk Piotr

41. Łoś-Leźnicka Zofia

42. Łoś-Leźnicki Marcel

43. Łoś-Leźnicki Teofil

44. Łychowid Jakub

45. Łychowid Jędrzej

46. Maciąg Maria

47. Majewska Melania

48. Malinowska Julia

49. Mierzejewska Aleksandra

50. Nawrotek Konrad

51. Baczewska Katarzyna

52. Barańska Justyna

53. Bator Anna Maria

54. Bednarczuk Marta

55. Bogacz Aleksandra

56. Brzyska Aleksandra

57. Buchman Małgorzata

58. Bujalska Julia Faustyna

59. Chmielewska Karolina

60. Cichulska Michaela

61. Cynk-Mikołajewska Maria

62. Cynk-Mikołajewska Marta

63. Deleś Damian

64. Denisiuk Jana Waleria

65. Ehman Przemysław

66. Forc Marta

67. Gałązka Joanna

68. Gawrońska Kinga

69. Gołota Katarzyna

70. Goplańska Roksana

71. Góralczyk Masza

72. Groda Natalia

73. Janicka Jowita

74. Jarmasz Piotr

75. Jasińska Alicja

76. Jędrej Izabela

77. Jędrej Weronika

78. Kaźmierczyk Wiktoria

79. Kołodziejska Patrycja

80. Konstantynowicz Zuzanna

81. Kopeć Magdalena

82. Koszelow Anna

83. Kowalik Agnieszka

84. Kowalik Anna

85. Krajewski Jan

86. Krupka Antonina

87. Krzemiński - Iwan Ignacy

88. Lasota Zuzanna

89. Leymańczyk Magdalena

90. Leymańczyk Piotr

91. Łoś-Leźnicka Zofia

92. Łoś-Leźnicki Marcel

93. Łoś-Leźnicki Teofil

94. Łychowid Jakub

95. Łychowid Jędrzej

96. Maciąg Maria

97. Majewska Melania

98. Malinowska Julia

99. Mierzejewska Aleksandra

100. Nawrotek Konrad


HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW