Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

LISTA OSÓB
ZAKWALIFIKOWANYCH NA VIII KURS MUZYCZNY
„Wakacje z nutkami” w Pasymiu
18-29.08.2010


SKRZYPCE:

  1. Szwedowska Paulina
  2. Czerniak Anika
  3. Rodzim Paweł
  4. Gałązka Joanna
  5. Łucka Magdalena
  6. Rogowicz Milena
  7. Kupiec Julia
  8. Konstantynowicz Anna
  9. Werpachowska Natalia
  10. Wójcik Małgorzata
  11. Rawwo Agnieszka
  12. Sugalska Dominika
  13. Skowysz Magdalena
  14. Ehman Przemysław
  15. Gołota Katarzyna
  16. Kaźmierczyk Wiktoria
  17. Onacewicz Anna
  18. Forc Marta
  19. Sulot Ola
  20. Cynk – Mikołajewska Maria
  21. Tomczyk Ewa
  22. Panasiuk Aleksandra
  23. Szarapka Gabriela
  24. Kotarska Kaja
  25. Urbankiewcz Martyna
  26. Rudnicki Igor
  27. Orkiszewski Michał
  28. Maciąg Maria
  29. Hoppe Zuzanna
  30. Maciejczuk Faustyna
  31. Łychowid Jędrzej
  32. Łychowid Jakub
  33. Borycka Natasza
  34. Mierzejewska Aleksandra
  35. Sobczuk Jakub
  36. Bogdanowicz Aleksandra – altówka
  37. Mierzejewska Aleksandra
  38. Krajewski Jan
  39. Baczewska Katarzyna
  40. Groda Natalia
  41. Deleś Damian
  42. Sienkiewcz Piotr
  43. Pawłow Aleksandra


FORTEPIAN:


  1. Rodzim Barbara
  1. Łucka Katarzyna
  2. Gawrońska Kinga
  3. Garstka Tomasz
  4. Łata Klaudia
  5. Garbacz Maja
  6. Biernat Dariusz
  7. Jastrzębowski Kacper
  8. Kowalik Anna
  9. Markowska Zuzanna
  10. Kasprzak Kacper
  11. Nahily Kamil

WIOLONCZELA:

  1. Iwanicki Dawid
  2. Leszczyńska Ewa
  3. Gorczyńska Magdalena
  4. Świstulska Agnieszka
  5. Kolasińska Anna
  6. Cynk-Mikołajewska Marta
  7. Włodarski Maciej
  8. Nogaj Zuzanna
  9. Murawska Marcelina
  10. Piszczorowicz Mikołaj
  11. Trendowicz Sylwia
  12. Wojtaś Martyna


FLET:

  1. Pancerzyńska Alicja
  1. Denisiuk Waleria
  2. Podstolska Nadia
  3. Domańska Zuzanna
  4. Prus Julia
  5. Chmielewska Karolina
  6. Jasińska Alicja
  7. Konopka Zuzanna
  8. Biernat Jacek
  9. 1Dutkiewicz Zofia
  10. Sienicka Małgorzata
  11. Malinowska Julia
  12. Kowalik Agnieszka
  13. Brzyska Aleksandra
  14. Piechocka Dominika
  15. Korczak Klaudia
  16. Janicka Jowita
  17. Buchman Małgorzata
  18. Groblewska Maria
  19. Gużlak Natalia


KLARNET:

  1. Suchorab Piotr
  1. Przyborowski Wojciech
  2. Kania Marta
  3. Borys Grzegorz


REZERWA:

  1. Bartkowska Małgorzata


HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW NAGRANIA ZDJĘCIA (1) ZDJĘCIA (2) ZDJĘCIA (3) ZDJĘCIA (4)