Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

Harmonogram IX Kursu Muzycznego
PASYM „Kalwa”
17–28.08.2011


17.08.11 ( środa)

10.00 – 12.00

Rada Pedagogiczna – przekazanie dokumentacji wychowawcom, omówienie planu kursu itp.

12.00 – 14.00

przyjazd i zakwaterowanie uczestników

14.00 – 14.30

obiad

15.00 – 16.00

spotkanie uczestników z kadrą pedagogiczno–wychowawczą, ustalenie składu orkiestr

16.00 – 18.00

zajęcia z wychowawcami – zapoznanie z regulaminami i planem zajęć, zwiedzanie terenu ośrodka

18.00 – 18.30

kolacja

18.30

spotkanie z pedagogami  i ustalenie planu zajęć

20.30

rozpakowanie bagaży, przygotowanie pokoi do swoich potrzeb

22.00

cisza nocna


18.08.11 (czw.)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00- 12.30 – basen/

15.00 – 16.30

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.30 – 18.00

zajęcia w grupach

17.00 – 18.00

Mała Orkiestra/ pozostali ćwiczenia indywidualne

18.00 – 19.00

Duża Orkiestra

19.00 – 21.00

Ognisko


19.08.11 (piątek)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30 – basen/

15.00 – 16.30

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.30 – 18.00

zajęcia sportowe

18.30 – 19.15

Mała Orkiestra

19.15 – 20.00

Duża Orkiestra

20.00 – 21.30

Dyskoteka


20.08.11 (sobota)  

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30 – basen/

9.00 – 10.00

Mała Orkiestra

10.00 – 11.00

Duża Orkiestra

15.00 – 18.00

zajęcia w grupach

19.00 – 21.00

Podchody

21.00 – 21.45

czas wolny


21.08.11 (niedz.)   

9.00 – 11.00

próba generalna przed występem w Pasymiu

12.30

obiad

13.30

wyjazd do Pasymia

15.00 – 15.30

Występ zespołów na dożynkach w Pasymiu

17.00

powrót do ośrodka

19.00 – 21.00

zawody sportowe


22.08.11 (pndz)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30 – basen/

15.00 – 16.30

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.30 – 18.00

zajęcia w grupach

19.00 – 20.00

Koncert Kwartetu „A’vista”

20.00

czas wolny/ćwiczenie indywidualne


23.08.11 (wtorek)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30 – basen/

15.00 – 16.00

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

18.30 – 19.15

Mała Orkiestra

19.15 – 20.00

Duża Orkiestra

20.00 – 21.30

Dyskoteka


24.08.11 (środa)  

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30 –basen/

15.00 – 18.00

Warsztaty z muzyką ludową - Kapela Brodów

19.00

Koncert uczestników dla społeczności lokalnej


25.08.11 (czw.)            

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30 –basen/

14.30 – 16.00

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.00 – 18.00

Warsztaty orkiestrowe z prof. Januszem Przybylskim

18.30

czas wolny /ćwiczenie indywidualne


26.08.11 (piątek)         

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne/ zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30- basen/

15.00 – 16.00

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.00 – 18.00

Warsztaty orkiestrowe z prof. Januszem Przybylskim

19.00

Koncert uczestników kursu dla społeczności lokalnej


27.08.11 (sobota)        

9.00 – 13.00

indywidualne zajęcia  muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30- basen/

14.30

wyjazd na koncert do Olsztyna

16.00

próba generalna  w Kościele Ewangelickim w Olsztynie

17.00

Koncert Olsztyn / Kościół Ewangelicki

18.15 – 19.00

zwiedzanie Starego Miasta w Olsztynie

20.00

Ognisko pożegnalne, rozdanie dyplomów


28.08.11 (niedz.)         

9.00 – 11.00

pakowanie, sprzątanie pokoi, przygotowania do  wyjazdu

11.00 – 12.30

basen

12.30 – 14.00

wyjazd uczestników

HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW NAGRANIA ZDJĘCIA (1) ZDJĘCIA (2) ZDJĘCIA (3) ZDJĘCIA (4)