Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

NAGRANIA Z KONCERTU PASYM 2010




  1. Patrycja Skowrońska - wiolonczela
    Marta Jarecka - fortepian


  1. Klaudia Korczak - flet  
    Jarecka - fortepian



  1. Weronika Matwiejuk - skrzypce
    Marta Jarecka - fortepian


  1. Iga Kobas - obój,
    Beata Ludwicka - fortepian


  1. Mały kwartet fletowy
    Julita Burzyńska, Nadia Podstolska,
    Jacek Biernat, Alicja Jasińska E.


  1. Duet klarnetowy
    Piotr Mazowiec, Krzysztof Deręgowski


  1. Sekstet wiolonczelowy
    Ewa Leszczyńska, Marcelina Murawska, Agata Tyczyńska, Patrycja Skowrońska, Anna Kolasińska, Sylwia Trendowicz


  1. Kwartet wiolonczelowy
    Patrycja Skowrońska, Ewa Leszczyńska, Anna Kolasińska, Marcelina Murawska


  1. Trio wiolenczelowe
    Patrycja Skowrońska, Ewa Leszczyńska, Marcelina Murawska, Marta Jarecka - fortepian


  1. Zespół smyczkowy


  1. Duży kwartet fletowy
    Monika Konstantynowicz, Agnieszka Mioskowska, Klaudia Korczak, Agnieszka Kowalik


  1. Mała orkiestra


  1. Mała orkiestra


  1. Mała orkiestra


  1. Duża orkiestra


  1. Duża orkiestra


  1. Duża orkiestra


  1. Duża orkiestra

                                                                                                                    

Sekstet wiolonczelowy

Ewa Leszczyńska, Marcelina Murawska, Agata Tyczyńska, Patrycja Skowrońska, Anna Kolasińska, Sylwia Trendowicz


Kwartet wiolonczelowy

Patrycja Skowrońska, Ewa Leszczyńska, Anna Kolasińska, Marcelina Murawska


Trio wiolenczelowe

Patrycja Skowrońska, Ewa Leszczyńska, Marcelina Murawska, Marta Jarecka - fortepian


Zespół smyczkowy


Duży kwartet fletowy

Monika Konstantynowicz, Agnieszka Mioskowska, Klaudia Korczak, Agnieszka Kowalik


Mała orkiestra


Mała orkiestra


Mała orkiestra


Duża orkiestra



Duża orkiestra


Duża orkiestra


Duża orkiestra

- Kazimierz Wiłkomirski  - Aria



- Bononcini - Divertimento da camera
cz. I - Lento, cz. II - Con spirito M.  


- Edmund Severn - Taniec Polski



- A. Besozzi - Sonata nr 3 cz. I i II



- E. Poldini - Dancig Doll



- Berhard Henrik Crusell - Duo F op.6 nr 1


- Bach - Gounod - Ave Maria  





- G. Bizet  - "Carmen"




- G. Gershwin - Fox-trot




- G. Ph. Haendel - Passacalia


- Raymond Guiot - Divertimento Jazz

cz. I - Nice   



- Sheila M. Nelson - "Drummer's march"


- Żanna Metallidi - "Ach, jak ja się staram"


- Michael Mc Lean - "Galop"


- A. Corelli - Concerto Grosso no. 9:
Gawot, Adagio, Menuet


- Żanna Metallidi - "Mary Precesion"


- Tony Hatch - "Downtown"


- Leroy Anderson - "Plink Plank Plunk"                                                                                                                   



- Bach - Gounod - Ave Maria  






- G. Bizet  - "Carmen"





- G. Gershwin - Fox-trot





- G. Ph. Haendel - Passacalia



- Raymond Guiot - Divertimento Jazz

   cz. I - Nice   



- Sheila M. Nelson - "Drummer's march"


- Żanna Metallidi - "Ach, jak ja się staram"


- Michael Mc Lean - "Galop"


- A. Corelli - Concerto Grosso no. 9:

   Gawot, Adagio, Menuet


- Żanna Metallidi - "Mary Precesion"


- Tony Hatch - "Downtown"


- Leroy Anderson - "Plink Plank Plunk"

HARMONOGRAM NAGRANIA ZDJĘCIA ZDJĘCIA - FINAŁ LISTA UCZESTNIKÓW