Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

Harmonogram VIII Kursu Muzycznego
PASYM „Kalwa”
18–29.08.2010


18.08.10 ( środa)

11.00-12.00

Rada Pedagogiczna - przekazanie dokumentacji wychowawcom, omówienie planu kursu itp.  

12.00-14.00

przyjazd i zakwaterowanie uczestników

14.00-14.30

obiad

15.00-16.00

spotkanie uczestników z kadrą pedagogiczno-wychowawczą, ustalenie składu orkiestr

16.00-18.00

zajęcia z wychowawcami - zapoznanie z regulaminami i planem zajęć, zwiedzanie terenu ośrodka

18.00-18.30

kolacja

18.30

spotkanie z pedagogami  i ustalenie planu zajęć

20.30

rozpakowanie bagaży, przygotowanie pokoi do swoich potrzeb

22.00

cisza nocna


19.08.10 (czw.)

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne /dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie/11.30-14 - basen/

15.00-16.30

próby zespołów kameralnych

16.30-18.00

zajęcia w grupach

18.30-19.15

Mała Orkiestra/ pozostali ćwiczenia indywidualne

19.15-20.00

Duża Orkiestra

20.00-21.30

ognisko


20.08.10 (piątek)

9.00-9.45

Wykład prof. Paweł Drobnik - technika oddychania

10.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie

10.00-11.30

basen

15.00-16.30

zajęcia z improwizacji

16.30-18.00

zajęcia sportowe

18.30-19.15

Mała Orkiestra

19.15-20.00

Duża Orkiestra

20.00-21.30

dyskoteka


21.08.10 (sobota)  

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne/ dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie                    

10.00-11.30

basen

15.00-16.30

zespoły kameralne

16.30-18.00

zajęcia w grupach

18.30-19.15

Mała Orkiestra

19.15-20.00

Duża Orkiestra

20.00-21.45

czas wolny / ćwiczenia indywidualne


22.08.10 (niedz.)   

9-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne

10.00-11.30

basen / wyjście na mszę do Pasymia dla chętnych (mini koncert )

15.00-16.30

zajęcia z improwizacji   

19.00

Koncert – Maciej Afanasjew/Mariusz Obijalski   

20.00-21.45

Dyskoteka  


23.08.10 (pndz)

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie

10.00-11.30

basen

15.00-16.30

próby zespołów kameralnych

16.30-18.00

zajęcia w grupach

18.30-19.15

Mała Orkiestra

19.15-20.00

Duża Orkiestra


24.08.10 (wtorek)

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne/ zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie

10.00-11.30

basen

15.00-16.00

próby zespołów kameralnych

16.00-18.00

Duża Orkiestra / warsztaty orkiestrowe z prof. J. Przybylskim

18.30-19.15

Mała Orkiestra

19.30-21.00

Podchody


25.08.10 (środa)  

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie

10.00-11.30

basen

15.00-16.00

zajęcia z improwizacji
16.00-18.00

Duża Orkiestra / warsztaty orkiestrowe z prof. J. Przybylskim

18.30-21.45

czas wolny/ ćwiczenia indywidualne


26.08.10 (czw.)            

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne

10.00-11.30

basen

14.30

wyjazd na koncert

15.30-16.00

próba generalna

16.00-16.30

przygotowanie do koncertu

16.30

Koncert finałowy / Kościół Ewangelicki Olsztyn

18.00-19.00

czas wolny /Stare Miasto


27.08.10 (piątek)         

9.00-14.00

indywidualne zajęcia muzyczne/ zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie

10.00-11.30

basen

15.00-16.00

próby zespołów kameralnych

16.00-16.30

przygotowanie do koncertu

16.30-18.00

Koncert uczestników kursu dla społeczności lokalnej

18.30-21.45

czas wolny/ ćwiczenia indywidualne


28.08.10 (sobota)        

9.00-14.00

indywidualne zajęcia  muzyczne/ zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie

10.00-11.30

basen

15.00

wyjście na koncert w Pasymiu

17.00

Koncert Pasym / Kościół Ewangelicki / nagranie

19.00

ognisko pożegnalne, rozdanie dyplomów


29.08.10 (niedz.)         

9.00-10.00

pakowanie, sprzątanie pokoi, przygotowania do wyjazdu   

10.00-14.00

wyjazd uczestników


HARMONOGRAM NAGRANIA ZDJĘCIA ZDJĘCIA - FINAŁ LISTA UCZESTNIKÓW