Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

LISTA OSÓB
ZAKWALIFIKOWANYCH NA X KURS MUZYCZNY
„Wakacje z nutkami” w Pasymiu
14-25.08.2013


1.Julia Kupiec – skrzypce

2.Joanna Wasserman – skrzypce

3.Weronika Surmańska – skrzypce

4.Barbara Pliszka – skrzypce

5.Małgorzata Zbierzchowska – flet

6.Rafałowska Paula – flet

7.Aleksandra Klemczak – flet

8.Denisiuk Jana Waleria – flet

9.Potaczała Rafał - skrzypce

10.Neugebauer Julia – flet

11.Grudzińska Magdalena

    – wiolonczela

12.Jarmasz Piotr – klarnet

13.Szpakowska Gabrysia – skrzypce

14.Piszczorowicz Mikołaj – wiolonczela

15.Sułkowski Jan – skrzypce

16. Konrad Nicholas Ochwat - skrzypce

16.Majewska Melania - skrzypce

17.Konstantynowicz Zuzanna

    – wiolonczela

18.Kociszewski Hubert – skrzypce

19.Suska Adam - skrzypce

20.Pancerzyńska Alicja – flet

21.Lisiecka Alicja – skrzypce

22.Nowicka Nicole – skrzypce

23.Kołodziejska Patrycja – flet

24.Nietuska Katarzyna – wiolonczela

25.Łapoć Alicja – skrzypce

26.Młynarska Julia – skrzypce

27.Burzywoda Małgorzata – skrzypce

28.Szymuś Laura – skrzypce

29.Jakubowicz Antonina – skrzypce

30.Omańska Aleksandra – fortepian

31.Fiedler Mikołaj - skrzypce

32.Bigoszewska Aleksandra – flet

33.Wicenciak Piotr – skrzypce

34.Fornalski Mateusz – skrzypce  

35.Adamiuk Angelika – skrzypce

36.Szwedowska Paulina – skrzypce

37.Szymczak Małgorzata – skrzypce

38.Łoś Leżnicka Zosia – flet

39.Łoś Leźnicki Teofil – klarnet

40.Panasiuk Aleksandra – skrzypce

41.Dudczak Kalina – skrzypce

42.Pląder  Justyna – skrzypce

43.Doliwa Joanna – skrzypce

44.Żokowska Żaneta – flet

45.Uszyński Zaorska Natalia – flet

46.Wegner Magdalena – kontrabas

47.Orkiszewski Michał – skrzypce

48.Szwedowski Tomasz – skrzypce

49. Łychowid Jędrzej – skrzypce

50. Łychowid Jakub – skrzypce

51.Wachowska Emilia – skrzypce

52.Zielinńska Zuzanna – skrzypce

53.Szpila Agata – skrzypce

54.Gaworska Weronika – flet

55.Michalak Jagna – skrzypce

56.Głowacka Oliwia – skrzypce

57.Bednarczuk Marta – skrzypce

58.Nowaczek Jagoda – skrzypce

59.Jankowska Zuzanna – klarnet

60.Bukrewicz Mikołaj – skrzypce

61.Karwowska Anna – flet

62.Gomułka Michał – skrzypce

63.Rogala Maria – fortepian

64.Zarzycka Patrycja – flet

65.Jeleniewska Wiktoria –flet

66.Sztabiński  Józef – flet

67.Goralewska Julia – fortepian

68.Paciorek Kalina – fortepian

69.Łachacz Aleksander – fortepian

70.Nowak Hanna – skrzypce

71.Buszmak Urszula – skrzypce

72.Tymińska Jagoda – skrzypce

73.Pawłow Ola – flet

74.Rak Dominika – fortepian

75.Groblewski Marcel – skrzypce

76.Lewkowska Daria – fortepian

77.Rożek Mateusz – skrzypce

78.Krzywańska Marcela – flet

79.Chwołka Ida – skrzypce

80.Janaszek Marysia – skrzypce

81.Piekarska Alicja – skrzypce

82.Rudnicki Igor – skrzypce

83. Świerżewska Emilia – skrzypce

84.Nowak Marcelina – skrzypce

85.Powrósło Miriam – skrzypce

86.Antoniak Hubert- klarnet

87.Antoniak Pola – skrzypce

88.Goplańska Roksana – skrzypce

89.Łapińska Karolina Maria – wiolonczela

90.Kołakowska Euilalia - wiolonczela

91.Opawski Stanisław – fortepian

92.Opawski Jan – fortepian

93.Rapińska Zofia – skrzypce

94.Kozielski Kajetan – skrzypce

95.Rawwo Agnieszka – skrzypce

96.Piszczorowicz Mikołaj – wiolonczela

HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW NAGRANIA